Cjelodnevna proslava Fašnika

Na ovogodišnji Fašnik (2017.g.), naši su korisnici imali priliku za duplo slavlje. Prvo maškaranje bilo je interno, na tradicionalnoj proslavi u radnoj terapiji. Poslije podne, slavlje je nastavljeno u gostima – ljubazno smo bili pozvani na ples pod maskama u udrugu „Ludbreško sunce“ gdje smo bili oduševljeni prijemom i organizacijom te se ovom prilikom još jednom toplo zahvaljujemo na pozivu. Nadamo se da ćemo uskoro biti u prilici uzvratiti poziv na neko novo druženje.

maškare_varaždin