Blagdansko ozračje u Centru za rehabilitaciju započelo je već sredinom studenog, točnije 16.11. kad nam je stigla donacija čak tri OPG-a iz Dubrovačko-neretvanske županije. Za Centar u Varaždinu i njegovu Podružnicu u Pustodolu donirali su čak 12 tona svježe ubranih mandarina, poimence: OPG Nelka Zonjić iz Opuzena te OPG Tomislav Markota i OPG Iva Markota Babić, oba iz Rogotina. Veliko im hvala te se nadamo da će im se dobro dobrim vratiti. Grad Varaždin je, kao i svake godine, darovao naše korisnike malim poklonom pažnje u četvrtak, 01.12.2016. povodom Dana grada, koji je vezan uz zaštitnika Varaždina, sv.Nikolu (06.12.). Hvala i njima jer našim je korisnicima svaki dar važan i drag, nevezano uz vrijednost ili podrijetlo.