Špancirfest 2017.

Naši korisnici nisu nas prevarili, kako su i najavili poslije Porcijunkulova u Čakovcu, ove godine žele „špancirati“ do bola! I tako ih se na popisu za grad našlo više od 60 i nije nam preostalo ništa drugo nego da i ujutro i poslijepodne iskoristimo naš kombi za prijevoz osoba u invalidskim kolicima do maksimuma. Pohvale organizatorima na sadržaju ali imamo jednu zamolbu: kad planirate novu regulaciju prometa i zatvarate ulice – vodite računa da ne zatvorite one sa parkingom za invalidne osobe, znate, kombiji ne mogu u podzemnu garažu i nije nam svejedno kad moramo gurati kolica po kaldrmi (one krasne kockice koje ste skupo platili…) 50m ili 250m do centra grada. Hvala prometnoj mladeži koja je prekršila naredbe koje su dobili i pustila nas na Trg slobode. Veselimo se idućem „Španciru“!

rsz_Špancir_za_webrsz_Špancirfest_2017_za_web