16.10.2016. „Ludbreško sunce“ je povodom 20-te obljetnice rada i djelovanja udruge, organiziralo 20-ti humanitarni koncert „Pružimo im ruke-otvorimo srca“. Tako su u Gradskoj sportskoj dvorani u Ludbregu nastupili „Mejaši“, I.Pepelko, M.Švenda-Žiga, S.Škender, J.Galina, I. Grden, S.Blažinović, R.Suhodolčan, V.Kočiš-Zec, Tamburaši mjeseca, A. i G.Šafarić, N.Kumrić-Charlie, G.Furlan, A.Pekčec i I.Sečen. Korisnici našeg „Centra za rehabilitaciju“ bili su počasni gosti zajedno sa korisnicima udruge „Ivanečko sunce“ te članovima Društva distrofičara, invalida cerebralne i dječje paralize i ostalih tjelesnih invalida grada Varaždina. Zahvaljujemo na pozivu i čestitamo još jednom na uspješnom radu tijekom protekla dva desetljeća!
