Želimo se ovim putem javno zahvaliti g. Buljanu koji nam je omogućio 3,5 satno uživanje na subotnjem zajedničkom koncertu Olivera i Gibonnija (29.10.2016.)
Nas, devetero korisnika Centra za rehabilitaciju Varaždin smjestio je u fan pit zonu, mjesto koje si nikako ne bismo mogli sami priuštiti (a niti bilo koje drugo, nažalost) te tako omogućio doživljaj za pamćenje. Moramo istaknuti i da ovo nije bilo prvi put da nas uvede na neko zbivanje u “Areni”, čiji je uspješni upravitelj, no kako prije nismo imali ovakvu mogućnost na našoj web-stranici, sada to želimo nadoknaditi. Od srca Vam hvala!
