Završna konferencija projekta „Uključivo socijalno društvo“

U srijedu, 24.08.2016., u konferencijskoj dvorani „Termi Jezerčica“ u Donjoj Stubici održana je završna konferencija već trećeg po redu projekta sufinanciranog iz europskog socijalnog fonda pod nazivom “Uključivo socijalno društvo“ čiji je nositelj bio Centar za rehabilitaciju Varaždin zajedno sa svojom podružnicom u Pustodolu. Pozivu su se odazvali i partneri u projektu te su svoje dojmove za govornicom redom izrazili g. Elvis Pavleković iz hotela „Terme Jezerčica“, g. Ivan Božić iz udruge „Humana Nova“, gđa. Jasna Petek u ime Krapinsko-zagorske županije i g. Juraj Srebačić, gradonačelnik Donje Stubice. Posebna gošća bila je i ministrica socijalne politike i mladih, gđa. Bernardica Juretić. Projektne aktivnosti (njih šest glavnih) predstavile su Željka Jagetić, ravnateljica Centra za rehabilitaciju te Leonarda Tarandek, projektna menadžerica, koja je i navela vrijednost dosadašnjih projekata, a koji zajedno sa ovim premašuje iznos od 700.000,00 eura. Posebno nam je drago što su se pozivu na konferenciju odazvali i korisnici mobilnih timova te korisnici koji su u prethodnim projektima prošli trening za mentore. Također, naši korisnici Ž.Banfić i M.Šipek izveli su i prigodan glazbeni program. Nakon službenog dijela predstavljanja projekta, gosti su mogli u manjoj konferencijskoj dvorani razgledati prigodnu izložbu radova korisnika nastalih tijekom provedbe projekta te uživati u raskošnom švedskom stolu.

Ministrica soc.politike i mladih daje izjavu medijima Izložba radova korisnika