27.06.2016. Centar za rehabilitaciju Varaždin proslavio je 20-tu obljetnicu početka svog rada. Za tu prigodu korisnici su pripremili kratak program, presjek svojih najboljih dramskih i vokalnih izvedbi, a sam program vodila je korisnica koja je prva smještena u tada prazan Centar. U prizemlju Ustanove bila je priređena retrospektivna izložba likovnih radova raznolikih tehnika najtalentiranijih korisnika (preko njih dvadeset), nastalih u periodu od samog početka pa do danas. Također su panoe krasili i ručni radovi korisnika i korisnica. Na zasebnim punktovima u prizemlju bili su prikazani kreativni i originalni radovi korisnika nastalih u kreativnim radionicama radne terapije. Dali smo si truda i odabrali najupečatljivije fotografije koje smo snimili kroz protekla dva desetljeća i blagovaonu prizemlja ukrasili panoima s foto-dokumentacijom, a gosti su mogli vidjeti i naše video zapise. Za naše uvažene goste, od kojih bismo spomenuli ministricu socijalne politike i mladih, gđu. Bernardicu Juretić, pomoćnicu ministrice dr.sc. Maju Vučinić Knežević, gradonačelnika Varaždina g. Gorana Habuša, fra Mirka Kemiveša, te mnogobrojne suradnike iz Domova socijalne skrbi i Centara za socijalnu skrb iz cijele Hrvatske pripremili smo simbolične darove nastale u našim radionicama gline, najnovije izdanje našeg časopisa “CRV” te novoizdane brošure o radu i uslugama svih naših ustanova. Nakon službenog djela proslave uslijedila su razgledavanja izložbi te prigodni domjenak.
